Venus Hair - naturalność i wygoda

Venus Hair to profesjonalne i nowoczesne usługi fryzjerskie. Działamy w branży od kilkunastu lat, posiadamy poparte sukcesami doświadczenie w realizacji najróżniejszych zleceń.

Nasza firma Venus od wielu lat specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości włosów doczepianych. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować różnego typu włosy, w szczególności włosy przedłużane, czy też włosy europejskie.

Nasze produkty cechuje doskonała jakość, udowodniona kompleksowymi badaniami antyalegircznymi. Są wolne od parabenów, silikonów czy olejów przemysłowych.Na wszystkie typy produktów zapewniamy 3-miesięczną gwarancję.

Opracowaliśmy autorską metodę doczepiania włosów, która pozwala uzyskać efekt bujnej i zadbanej fryzury. Niezwykle mocno dbamy o kontrolę jakości oraz różnorodność naszej oferty, dzięki czemu każdy nasz klient może znaleźć doczepiane włosy lub inne produkty idealne dla siebie. Nasza oferta skierowana jest do zakładów fryzjerskich, hurtowni oraz klientów indywidualnych.Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe i gratisy.

Misją firmy Venus Hair jest sprawić aby każda klientka odnalazła swój look w którym czuje się kobieco i komfortowo. Nasi pracownicy przystępując do pracy nad wizerunkiem klientki przeprowadzają wywiad oraz proponują różne warianty metamorfozy.Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i inspiracje. Decydując się na usługi naszej firmy masz pewność, że dołożymy wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania.