Venus Hair - naturalność i wygoda

Nasza firma Wenus posiada w swej ofercie niezwykle wysokiej jakości włosy doczepiane w stylu europejskim. Są to włosy, jakie odznaczają się 100% naturalnością. Ich ogromną zaleta jest fakt, iż nie wyczesują się, nie plączą, ponadto nie puszą się, czy też nie kołtunią. Obok tego bardzo łatwo się rozczesują.

Nasze włosy europejskie posiadają niezwykle nowoczesną i profesjonalną końcówkę keratynową, która daje gwarancję mocnego łączenia lub też dostępne są z cienką końcówką stickową, jaka pasuje do wszystkich ringów i tulejek.

Włosy fantastycznie gładkie i lekkie

Nasze włosy doczepiane przez cały okres noszenia są idealnie gładkie, dzięki czemu bardzo dobrze się sprawdzą dla kobiet, które poszukują dla siebie uczucia komfortu oraz lekkości.

Obok wysokiej jakości nasze włosy przedłużane charakteryzują się niezwykłą elegancją oraz stylem, co znacząco wpływa na ich popularność wśród klientek.

Szeroka gama faktur i kolorów

Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientkom różnego rodzaju włosy europejskie o wybranej kolorystyce. W naszych salonach możesz dostać włosy proste, cieniowane, o dużym lub mniejszym skręcie.

Dysponujemy paletą ponad 50 kolorów - znajdziesz w niej odcienie tradycyjne jak również awangardowe. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą.