Rodzaje włosów

Od długiego czasu na rynku, a także w naszej ofercie dostępne są włosy doczepiane w kilku najważniejszych gatunkach, o których warto wiedzieć, zanim zdecyduje się na konkretny model. Każdy typ włosów ma nieco inną fakturę i wymaga innego rodzaju pielęgnacji, dlatego warto znać podstawowe rodzaje włosów.

Włosy doczepiane - zróżnicowanie

Azjatyckie włosy - są to niezwykle grube i proste włosy, jakie jednak w większości przypadków nie pasują do włosów Polek.

Indyjskie włosy - są to delikatne i grube włosy, jakie często wymagają nawilżania. Słowiańskie włosy – są to włosy przedłużane, jakie cenione są za mocną strukturę oraz wytrzymałość.

Europejskie włosy- są to obecnie najbardziej popularne włosy do przedłużania, które nie plączą się przy czesaniu, a także idealnie nadają się do farbowania.

Włosy syntetyczne

Obok tego na rynku można znaleźć włosy syntetyczne, jakie tworzone są z materiałów imitujących włosy naturalne. Nasza firma w szczególności poleca swym klientkom włosy europejskie, albowiem są one najlepiej przystosowane do rodzimych warunków, a także dają o wiele więcej możliwości do ich układania, konfigurowania. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.